GİZLİLİK POLİTİKASI

Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ bu web sitesi aracılığıyla paylaşmış olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıdaki temel kuralları Gizlilik Politikası olarak benimsemektedir.

Web sitesi üzerinden Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ ile paylaşılan bilgilerin güvenliği açısından Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ, gerekli güvenlik önlemlerini almakta, sistem ve internet altyapısını güvenilir seviyede tutmaktadır.

Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ kullanım ve sair yollarla web sitesi üzerinden tarafınızca paylaşılan kişisel verilerinizi ve trafik bilgilerinizi, güvenliğiniz ve Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ’nin yasalar karşısındaki yükümlülüklerini ifa etmek amacıyla, örnek olarak sayılmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi ve benzeri durumlarda yasal olarak bu bilgileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum ve kuruluşları ile gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde paylaşabilir. Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ söz konusu bilgileri, web sitesi kullanıcılarının onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece iş amacı dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Web sitesi ana sayfasından giriş yapılan alt sitelerin ve link verilen diğer web sitelerinin kullanım koşullarından Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ sorumlu değildir. Herhangi bir alt siteye giriş yaptığınızda, bahsedilen sitenin kendine özgü gizlilik politikası olabileceğini göz önüne alınız. Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ web sitesinden reklam, banner ve sair yollarla geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik politikaları ile bu sitelerde oluşabilecek maddi veya manevi zarar ve kayıplardan Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ sorumlu değildir.

Tüsa Tekstil Pazarlama SAN. ve TİC. AŞ her zaman Gizlilik Politikası’nda değişiklik yapabilir. Bu değişiklikler, yeni Gizlilik Politikası’nın web sitesinde yayınlanmaya başlamasıyla birlikte derhal geçerlilik kazanır.

İşbu Gizlilik Politikamız ile ilgili soru, talimat, öneri ve şikâyetleriniz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.