TÜSA FABRİC

Tüsa Grup şirketlerinin 20 yılı aşan sektör tecrübesiyle şekillenen Tüsa Fabric markası, bugün otuzdan fazla ülkeye ihracat yapan, tekstil sektöründe sayılı markalar arasına girmeyi başarmıştır. Uluslararası büyük moda markalarına kumaş geliştirmekte ve üretmekte olan işletmemiz, Avrupa'da büyük bir pazara sahiptir.

İnovasyon ve iyileştirmeler yaparak büyüttüğümüz tesisimizdeki deneyimli ekiplerimizle, pazar ihtiyaçlarını öngörerek güven ve memnuniyet temeline dayalı üretim yapıyoruz.
İplikten kumaşa tekstil sektörüne hizmet veren Tüsa Grup şirketleriyle yürüttüğümüz işbirliği, gelen taleplere hızlı cevap verebilen, güçlü, dinamik yanımızı oluşturuyor.

Hızlı servis ve kaliteli ürünlerle memnun müşteri deneyimi oluşturmak; % 100 şeffaf, sorumlu iş ve üretim süreçlerini destekleyecek akıllı tekstil çözümleri sunmak misyonuyla çalışıyoruz.

İhtiyaca Yönelik
Doğru Çözüm,
Hızlı Servis

Dinamizmi yüksek küreselleşmiş pazarlarda güçlü olmak için DNA'mızda bulunan yenilikçi, yaratıcı ve sorumluluk sahibi özelliklerle AR-GE çalışmalarımıza sürekli yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilirliğin daha iyi teknolojilerle, inovasyonla gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Doğaya saygı prensiplerine dayalı üretim yaparak, üretim sürecimizi “Yeşil Üretim” olarak adlandırıyoruz.

Tesislerimizde kullanılan hammaddelerin tedarikini, Tüsa Grup bünyesindeki Tüsa Maraş İplik ve Tüsa Ring işletmelerinden sağlamamız, hammadde kalitesini ve niteliğini kontrol altında tutmamızı sağlayan diğer bir güçlü tarafımızı oluşturuyor.

Ürünlerimizin ve üretim süreçlerimizin sahip olması gereken kriterlere uygunluğunu dünya genelinde geçerliliği olan sertifikalarla belgeliyoruz.

GRS

Global Recycle Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...

GOTS

Global Organic Textile Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...

OCS

Organic Content Standard

SERTİFİKAYI GÖRÜNTÜLE...