Modanın ihtiyaçlarını görüyor, 24 yıllık tecrübemizle dünya markalarına birbirinden özel kumaşlar sunuyoruz.

DOĞADAN ALDIĞIMIZ İLHAMLA,
DOĞAYA SAYGIYLA

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yenilikçi yaklaşımlar, akıllı kaynak kullanımı ve güçlü stratejik bir planın sürdürülebilirliğin hayata geçirilebilmesi için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Sorumlu tüketim ve üretim Tüsa Fabric’in üretim politikalarının odağında yer alıyor. Bu nedenle, üretimin her aşamasında doğaya saygılı bir üretim anlayışını hayata geçiriyoruz.

AZ ENERJİ

AZ SU

KOLEKSİYON HİKAYELERİ

İlkbahar Yaz 2021 Koleksiyonu

Yeniliklerle gelen İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonumuzda ana hedeflerimizden biri doğayla bütünleşmiş hissettirmekti. Bu bütünlüğü sağlayabilmek için ilham kaynağımız yine doğanın kendisi oldu.

Doğanın sunduğu benzersiz renklerin içinden en trend, iç ısıtan renkleri aldık, kendi üretimimiz olan ipliklerle harmanladık. Bu harman, koleksiyonumuza rahatlık, şıklık, yumuşaklık ve hafiflik olarak yansıyor.

DEVAMINI OKU...

SÜRDÜRÜLEBİLİR KOLEKSİYON

İlkbahar-Yaz 2021 sezonunda, sürdürülebilir koleksiyonumuzla doğal dokunuşların ve dokuların öne çıktığı, renkli, esnek, şık, güçlü kumaşlara yer veriyoruz. Sürdürülebilir üretim esaslarına göre hazırlanan ve üretilen koleksiyonun içeriğinde zamansızlık ve mutluluk hisleri yer alıyor.

Respect

Tedarik zincirinin ilk halkasından terbiye aşamasına kadar, sürdürülebilir bir koleksiyon hayalimizi gerçekleştirdiğimiz bir koleksiyon RESPECT. Bu ürünler doğadan aldığımız ilhamla hazırladığımız, doğaya saygıyla ürettiğimiz bir yaratımı simgeliyor.

DEVAMINI OKU...

GLOBALDE TÜSA FABRIC

Tüsa Fabric olarak, dünyanın dört bir yanında hizmet veriyoruz. Bulgaristan, Romanya, Tunus, İspanya, Almanya, Güney Kore, İtalya ve Morocco'daki acentalarımızla iletişime geçmek için tıklayın.

map